Son Durum Elektronik sigara zararlı mı?

Son Durum Elektronik sigara zararlı mı? son gelişmeler ve detaylar haberimizde.
Uzmanlar, elektronik sigaraların da akciğer kanseri riskini arttırdığı görüşünde… Türk Akciğer Kanseri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ülkü Yılmaz, "elektronik sigaraların da içinde nikotin ve zararlı maddeler bulunduğunu" açıkladı. Akciğer kanserinin …

Kaynak:Elektronik sigara zararlı mı? – Ulusal Kanal

Elektronik sigara zararlı mı? Haberi hakkında diğer aramalar, detayları ve daha fazlası için haber detayları tıklayın

Uzmanlar, elektronik sigaraların da akciğer kanseri riskini arttırdığı görüşünde… Türk Akciğer Kanseri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ülkü Yılmaz, "elektronik sigaraların da içinde nikotin ve zararlı maddeler bulunduğunu" açıkladı. Akciğer kanserinin engellemenin yolu tütün ürünlerinden uzak durmaktan geçiyor.

“Elektronik sigara zararlı mı? Zararsız mı?” tatışmalarına uzmanlardan yanıt geldi.

Türk Akciğer Kanseri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ülkü Yılmaz, elektronik sigaranın da akciğer kanseri riskini artırdığı görüşünde. 

Erken tanının önemine dikkat çeken uzmanlar, hastalıkla ilgili 7. Ulusal Akciğer Kanseri Kongresi’nde biraraya geldi. Kongre ile ilgili yapılan basın toplantısında, akciğer kanseri görülme sıklığı, tedavi seçenekleri ve risk faktörlerine ilişkin bilgi verildi.

Uzmanlar akciger kanserinin tedavisindeki yeniliklerin hastalara umut olduğunu vurguladı.

Akciğer kanseri, kanser türlerin arasındaki en ölümcül olanı. Ülkemizde her yıl 30 bin kişi hasta oluyor. Akciğer kanserinin en önemli nedeni sigara…
ulusalkanal.com.tr

Soru / Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir